Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Odpútajte sa od zažitých konvencií a ponorte sa do sveta kreatívnych fasád Sto

www.sto.sk/fasady

Pre architektov, projektantov a investorov sme pripravili nové stránky, kde nájdete najnovšie trendy a stavebné riešenia kreatívnych fasád. S našou ponukou je možné vytvárať veľké množstvo zaujímavých štruktúr, kombinácií, tvarov a povrchových efektov. Presvedče sa sami, že fasády nemusia byť rovnaké a nudné.


Pre zákazníka dokážeme vytvoriť imitácie prakticky všetkých možných povrchov. Máte radi drevo? Imitujte ho na fasáde, ktoré si zachová vlastnosti moderných omietok. Alebo by ste radi využili v rámci nových trendov na fasáde betón? Aj ten nie je problém vytvoriť.


Preskúmajte stránky www.sto.sk/fasady, kde nájdete nie len ukážky kreatívnych povrchov, ale taktiež nekonečné možnosti stvárnenia kontaktných zatepľovacích systémov či prevetrávaných fasád, ktoré Vám dovolia experimentovať s tvarom budovy. Inšpirujte sa veľkou paletou povrchov, ktoré pre Vás vytvoríme na mieru.


Nový web o kreatívnych fasádnych riešeniach

Prehľad všetkých najmodernejších riešení nájdete na adrese www.sto.sk/fasady


Inšpirácie zo sveta architektúry

Pokiaľ máte záujem o viac noviniek a inšpirácií z oblasti architektúry, tak sa prihláste k odberu noviniek, nášho on-line magazínu StoInspires.sk.

Nový web moderných fasád

Prehľad všetkých moderných riešení fasád nájdete na adrese www.sto.sk/fasady

Ďalšie inšpirácie zo sveta architektúry

Pokiaľ máte záujem o viac noviniek a inšpiráciu z oblasti architektúry, tak sa prihláste k odberu noviniek z nášho on-line časopisu StoInspires.sk