Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Prevádzka počas epidémie COVID-19

corona_1

Vážení obchodní partneri,

radi by sme vás upozornili, že aj napriek mimoriadnej situácií spôsobenej šírením nového typu koronavírusu i naďalej prijímame objednávky a zabezpečujeme distribúciu materiálov.


Z dôvodu epidemiologickej situácie sme sa však rozhodli zaviesť nasledovné opatrenia, ktorých cieľom je ochrana vášho zdravia a zdravia našich zamestnancov:

  • Všetky prevádzky Sto ako predajné miesta a showroomy sú do odvolania uzatvorené a chceme vás poprosiť realizovať všetku komunikáciu a objednávky výhradne telefonicky alebo emailom.
  • Do odvolania je prerušený maloobchodný predaj konečným spotrebiteľom.
  • Platby za materiál je možné realizovať výhradne prostredníctvom faktúry alebo proforma faktúry. Do odvolania nie je možné platiť v hotovosti, kartou ani na dobierku.
  • Osobné vyzdvihnutie materiálov je možné realizovať pred našimi skladmi, tak aby bol vylúčený blízky kontakt medzi zákazníkmi a našimi zamestnancami.
  • Počas mimoriadnej situácie spôsobu epidémiou nového koronavírusy bude otváracia doba na našich pobočkách prebiehať ako počas zimnej prevádzky a to nasledovne:
    • Predajné centrum Bratislava bude otvorené: Po-Pia: 8-16 hod.
    • Predajné centrum Košice bude otvorené: Po-Pia: 8-15:30 hod

Ďakujeme za pochopenie a v prípade potreby zodpovedať akékoľvek otázky sa neváhajte obrátiť na našich obchodno-technických poradcov ktorí sú vám neustále k dispozícií.


Kontakty na obchodno-technických poradcov

V prípade potreby sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich obchodno-technických poradcov, ktorí sú neustále pripravení zodpovedať na všetky vaše prípadné otázky.