Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Objavte svet kreatívnych fasád s omietkami StoSignature

signature_header

Svet architektúry sa točí okolo omietok po tisíce rokov a ľudí od nepamäti fascinovali povrchy fasád, ktoré bolo možné dosiahnuť kombináciou vápna, piesku a vody. Od tých dávnych čias sa v architektúre či stavebných materiáloch zmenilo veľa a dokonca výroba omietok sa stala vednou disciplínou samou o sebe. Tento rokmi overený materiál však neustále skrýva široký potenciál neobjavených možností kreatívneho stvárnenia.

Objavte kolekciu StoSignature ´21

So systémom kreatívnych omietok StoSignature sa omietky stávajú štetcom a fasáda Vašim plátnom. Vďaka nášmu modulárnemu omietkovému systému si môžete jednoducho vyskladať svoj vlastný kreatívny povrch jednoduchou kombináciou textúr a efektov a zanechať tak na fasáde svoj jedinečný architektonický podpis.

Aby ste nemuseli chodiť po inšpiráciu ďaleko, pripravili sme pre vás kolekciu StoSignature ´21 s výberom tých najobľúbenejších kreatívnych štruktúr od lokálnych i svetových architektov.

Získajte katalóg kreatívnych omietok

Objednajte si náš tlačený katalóg s kolekciou kreatívnych povrchov StoSignature ´21, ktorý Vám úplne zadarmo doručíme priamo ku Vám domov či do ateliéru alebo sa obráďte na náš tím odborných poradcov, ktorí vám veľmi radi pomôžu s hľadaním vhodného fasádneho riešenia, zabezpečením vzoriek materiálov či spracovaním technických detailov pre vaše súčasné a budúce projekty.