Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Moderné riešenie pre tehlové fasády

banner_stocleyerb_sto_homepage

Obkladové pásiky StoCleyer B, ručne vyrábané z organických živíc, ponúkajú štýlovú a zároveň ľahkú alternatívu ku klasickým tehlovým obkladom pre vytvorenie zateplenej fasády s autentickým tehlovým vzhľadom.


S ponukou viac ako 130 rôznych vzorov otvárajú architektom a investorom široké pole zaujímavých dizajnových možností a remeselníkov potešia veľmi jednoduchou montážou.


Ich materiálové vlastnosti boli optimalizované na použitie na zateplených fasádach a umožňujú, aby sa Vaše architektonické vízie premenili na energeticky efektívne a spoľahlivé riešenie, a to bez ohľadu na to, či je Vašim cieľom dosiahnutie tehlového dizajnu na kontaktnej alebo prevetrávanej fasáde.


Rýchlejšie a cenovo efektívnejšie riešenie s jednoduchou aplikáciou.


Ručne vyrábané obkladové pásiky StoCleyer B prinášajú nie len pôsobivý dizajn, ale aj výraznú finančnú a časovú úsporu pri aplikácii fasády.


Podkladom je bežný zatepľovací systém bez potreby dodatočného kotvenia a s použitím bežnej výstužnej sieťoviny. Obklad nevyžaduje použitie dilatačných škár ako je tomu pri bežnom klinkerovom obklade a pri použití izolantu s minerálnou vlnou si vystačíte s izoláciou s pevnostnou triedou TR10.


Samotná aplikácia je rýchla, bez potreby technologických prestávok medzi lepením obkladu a jeho škárovaním (škáruje sa samotnou lepiacou hmotou, použitou na lepenie obkladu).

Preskúmajte kolekciu obkladových pásikov StoCleyer B

Zistite viac o možnostiach flexibilných tehlových obkladových pásikov StoCleyer B na www.stoinspires.sk, kde si môžete stiahnuť kompletný katalóg tehlových štruktúr alebo si dohodnite priamo konzultáciu k Vášmu projektu priamo s jedným z našich obchodno-technických poradcov.

Rýchla a jednoduchá montáž obkladu

Jednoduchá aplikácia na kontaktnú alebo prevetrávanú fasádu je jednou z naväčších pridaných hodnôt obkladových pásikov StoCleyer B.

Jednoduchá aplikácia na kontaktnú alebo prevetrávanú fasádu je jednou z naväčších pridaných hodnôt obkladových pásikov StoCleyer B.

Zistite viac o StoCleyer B

Podrobné informácie o flexibilných tehlových obkladoch určených pre kontaktné zatepľovacie systémy StoTherm ako aj prevetrávané fasády StoVentec nájdete na