Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Nový stropný akustický systém

web_1 zobraziť obrázok v plnej veľkosti

O tom, ako užívatelia vnímajú miestnosť, rozhoduje z veľkej časti jej akustika, ktorú ovplyvňujú rôzne faktory: zloženie podlahy, stien, stropov, typ nábytku a počet osôb v miestnosti.

Inovatívne akustické riešenie

Inovatívny závesný akustický systém StoSilent Distance C pre rovné povrchy umožňuje bezproblémové a zvukovo tlmiace prevedenie stien a stropov, ktoré treba zavesiť, napríklad pre zníženie výšky miestnosti.

Patentovaný systém je výsledkom nášho dlhoročného výskumu, skúseností získaných z mnohých úspešných projektov takmer všetkých typov a spolupráce s poprednými architektmi, obchodníkmi a odborníkmi na akustiku.

Systém zavesených akustických podhľadov StoSilent Distance C vám ponúka hmatateľné výhody pri navrhovaní rovných plôch. Vďaka novému spôsobu upevnenia ho možno inštalovať rýchlejšie, ľahšie a lacnejšie – a vy dosiahnete perfektné výsledky. Okrem toho je StoSilent Distance C šetrný k životnému prostrediu: akustické panely obsahujú veľmi vysoký podiel recyklovaného materiálu.

Namiesto skrutkovania lepenie

Akustické panely sú obvykle mechanicky pripevnené k podkladovej konštrukcii. Aby sa dosiahli čo najrovnejšie povrchy, je nutná zložitá a presná ručná práca, ako je vyrovnávanie, vyhladzovanie a brúsenie. Práve tu prichádza na rad náš akustický systém StoSilent Distance C so svojim inovatívnym spôsobom inštalácie.

Panely sa lepia optimalizovaným lepidlom priamo na rovnú podkladovú konštrukciu a presne sa pokladajú. Odpadá zložité skrutkovanie, lepenie a vyrovnávanie panelových spojov a následné brúsenie. Vďaka eliminácii vyrovnávaných povrchových plôch nevznikajú na paneloch rôzne odpory proti prúdeniu, a teda ani viditeľné nánosy prachu. Výsledok: ušetríte čas aj peniaze – bez straty kvality.

Efektívna a udržateľná akustika

StoSilent Distance C je taktiež akusticky pôsobivý. To zaisťujú varianty akustických dosiek StoSilent Board 105 C a 205 C – obe vyrobené z ekologicky šetrných expandovaných sklenených granúl. Vďaka obojstranne otvorenej laminácii rúnom a poréznemu charakteru dosahujú veľmi vysoké a širokopásmové hodnoty zvukovej pohltivosti – a to aj v oblasti nízkych frekvencií. Naše osvedčené štruktúry povrchov umožňujú vytvárať širokú škálu kombinácií a konštrukčných možností. Ste tak dobre pripravení na rôzne akustické požiadavky na všetkých typov stavieb.

Preskúmajte nový akustický systém StoSilent Distance C

Viac informácií o novom akustickom stropnom systéme StoSilence Distance C môžete získať od odborných Sto poradcov alebo v našej brožúre, ktorú si môžete stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený odkaz:

Zistitie viac o StoSilent Distance C

50187

Podrobnejšie informácie o novom akustickom systéme pre rovné povrchy s patentovaným spôsobom lepenia StoSilent Distance C nájdete v našej brožúre, ktorú si môžete stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený odkaz.

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete poradiť ohľadne možností použitia akustických riešení StoSilent Distance na Vašich projektoch neváhajte sa obrátiť na ktoréhokoľvek z našich odborných poradcov či projektových manažérov.