Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Nenechajte si ujsť aktuálne vydanie stavebných novín StoProfi Info

StoProfi Info 2022/01

Atraktívny obsah má aj posledné vydanie StoProfi Info 1/2022, ktoré na titulnej strane prezentuje architektonický výraz fasády bytového domu Porta Resoluta v Brne, ktorý je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom StoTherm Mineral. Kľúčovú úlohu vo formovaní architektonického výrazu domu hrali omietky a lazúry kreatívnych omietok StoSignature.


V novom čísle novín nájdete aj informácie:

  • O ochranných podlahových náteroch na pivnice a garáže, ktoré bránia preniknutiu vody a znečisťujúcich látok do betónovej podlahy. Zabezpečíte tak ochrannú funkciu podlahy proti vode či unikajúcemu oleju.
  • Ako vytvoriť fasádu s autentickým vzhľadom dreva pomocou jednoduchej montáže fasádnych obkladových pásikov, ktoré nepotrebujú na rozdiel od skutočného dreva, takmer žiadnu dodatočnú údržbu.
  • Ako vytvoriť vzhľad tehlovej fasády a obmedziť časovú náročnosť a prácnosť na minimum.
  • Ako si ušetriť prácu s akustickými panelmi v interiéri, ktoré sa nemusia náročne montovať a vyrovnávať.
  • O jednoduchom náterovom riešení pre balkóny a lodžie, ktoré zaistia dlhodobú ochranu a vysokú úžitkovú kvalitu spĺňajúcu stavebné normy a legislatívne požiadavky.

Celé vydanie vo formáte PDF nájdete tu:

.

Na stiahnutie

Aktuálne vydanie stavebných novín StoProfi Info

Stiahnite si stavebné noviny StoProfi Info 1/2022 vo formáte PDF.