Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Udržateľnosť začína pri balení

Nové, recyklované vedrá pre naše najudržateľnejšie materiály

recyklovane_kyble

Udržateľnosť začína pri balení

Odteraz budú najudržateľnejšie výrobky Sto plnené do vedierok, ktoré sú z veľkej časti vyrobené z recyklovaného plastu.

Tieto ekologické vedierka sa od obvyklého vzhľadu líšia tmavo šedým okrajom a šedým vnútrom. Sú tak ďalším krokom, ktorý pomáha priemyslu zvládnuť veľkú ekologickú transformáciu nasledujúcich niekoľkých rokov.

S našim novým vedrom sa snažíme robiť stavebníctvo trochu zelenším, pretože vieme, že obaly vyrobené z recyklovaného plastu znižujú spotrebu vzácnych prírodných zdrojov a postupne plánujeme v ekologických baleniach dodávať všetky naše materiály (aktuálne však na to nie je na trhu dostatok materiálu).

Čím je nové vedro výnimočné?

Nové vedrá sú vyrobené až zo 70% recyklovaného plastu a je ich jednoduché identifikovať podľa sivého prúžku na jeho hornom okraji a sivého vnútra. Nové vedrá sú kvalitatívne na rovnakej úrovni ako tie predchádzajúce a rovnako dobre chránia svoj cenný obsah (výrobky, ktoré sú mimochodom vyrábané len za použitia elektrickej energie 100% pochádzajúcej z udržateľných zdrojov).

Recyklované vedrá pre naše ekologické produkty sú však len začiatok a postupne budeme do recyklovaných vedierok baliť všetky naše výrobky a nové, ekologické formy obalov ostatných produktov postupne nahradia všetky staršie formy balení.

Chcete vedeiť viac?

Hlavné sídlo spoločnosti

Hlavné sídlo spoločnosti 

Pribylinská 2
Bratislava

tel.: +421 911 650 114