Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Nová farebná vzorkovnica Sto

1 000 nových farebných odtieňov. Milióny kreatívnych kombinácií. zobraziť obrázok v plnej veľkosti

1 000 nových farebných odtieňov. Milióny kreatívnych kombinácií.

Farby zohrávajú dôležitú úlohu pri navrhovaní fasád a interiérov. Práve súhra materiálov, textúr a farebných tónov robí budovu jedinečnou.

Nová vzorkovnica farieb StoColor System obsahuje 1 000 odtieňov pre fasády, 225 pre interiéry, viac ako 200 pre laky a lazúry na drevo a 65 kultúrne a historicky významných farieb. Nový metrický StoColor System ponúka maximálne možnosti kompozície pre architektonický dizajn. Novinkou vo farebnom systéme je rozsiahly vejár bielych a šedých odtieňov. Tento výber uľahčuje konzultácie so zákazníkom a ponúka nespočetne veľa možností dizajnu. Aby bolo možné realizovať vaše nápady, ponúka tím StoDesign poradenské služby súvisiace s projektom, ako aj individuálne poradenstvo.

Historické odtiene v systéme

Alabastrová biela, rujánska krieda, francúzska okrová, egyptská modrá, anglická červená alebo Terra di Siena – aby nadviazal na kultúrnu tradíciu týchto farebných odtieňov, obsahuje nový StoColor System 65 historicky relevantných aj materiálovo príbuzných farebných odtieňov.

StoColor System – všetko je v ňom obsiahnuté

 • 1 000 nových farieb pre fasádu
  Všetky farby sú k dispozícii v produktoch StoColor Maxicryl a StoColor Dryonic.
 • Veľké množstvo ďalších farebných odtieňov
  225 odtieňov pre interiéry, viac ako 200 odtieňov farieb, 38 odtieňov lazúr
 • Biele odtiene
  24 odtieňov bielej: prírodná biela a krémová.
 • Čierne tóny a neutrálna šedá škála
  6 odtieňov čiernej, neutrálny šedý rad s 16 stupňami
 • Trendy šedý rad s iba 3% chromatičnosti
  8 farebných šedých radov po 6 odtieňoch, celkom 48 odtieňov
 • 65 historických odtieňov
  Alabastrová biela, francúzska okrová, rujánska krieda, egyptská modrá...

Zistite viac o novom StoColor Systéme

Stiahnite si prehľad farieb StoColor System pre fasádu a interiéry či už vo formáte PDF alebo vo forme importovateľných paletiek pre najbežnejšie druhy CAD a grafických programov. Prípadne sa neváhajte obrátiť na náš tím odborných poradcov, ktorí sú pripravení pomôcť Vám pri riešení materiálovej a farebnej koncepcie fasády či interiéru Vášho projektu alebo zabezpečením fyzickej vzorkovnice farebných odtieňov StoColor System.

Zistiť viac o novom StoColor Systéme