Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Kariéra v Sto

Čo charakterizuje spoločnosť Sto?


Sto zamestnáva viac ako 4 000 zamestnancov v Európe, Severnej Amerike a Ázii. Snažíme sa pre nich vytvárať také pracovné prostredie, kde vládne vzájomný rešpekt, aby sa zamestnanci ľahšie identifikovali s filozofiou spoločnosti.


Sto patrí medzi popredných výrobcov omietok, výrobkov pre vonkajšie zateplenie stien, akustických a fasádnych systémov a povrchových úprav fasád aj interiérov, šetrných k životnému prostrediu.

Prečo by ste mali byť súčasťou nášho tímu?

Pokiaľ ide o vaše budúce miesto, naša ambícia je jasná: chceme vytvárať zdravené pracovné prostredie s rodinnou atmosférou a prístupom. Tým vytvárame v našej pracovnej kultúre nové dimenzie. Preto je spoločnosť Sto pre stále viac ľudí vedomou prvou voľbou. Možno čoskoro aj pre vás?


Každý deň sa usilujeme o to, aby sme čím skôr na našej náročnej ceste výrazne pokročili. Vydajte sa dnes na tú cestu s nami!

Dnešná motivácia pre krajšiu budúcnosť

Sme si vedomí toho, že ľudia sú v spoločnosti Sto najdôležitejším faktorom, ktorý nás odlišuje v tvrdej konkurencii a vytvára úzke spojenia s našimi obchodnými partnermi. Preto aktívne sledujeme a podporujeme profesijný aj osobný rozvoj našich zamestnancov a teší nás, keď je výsledkom dlhodobá spolupráca.


Neustále zmeny pracovnej náplne vyžadujú od našich zamestnancov ochotu nepretržite sa učiť, neustály osobný rozvoj a flexibilitu. Preto sme vytvorili rámcové podmienky, ktoré vytvárajú priestor na uskutočňovanie pracovných aj osobných cieľov, napríklad flexibilnú pracovnú dobu alebo možnosť zladenia rodinného a pracovného života.


Zaujímavými výzvami, zmysluplnými úlohami, zodpovedajúcim ohodnotením a ponukou orientovanou podľa potreby zabezpečujeme vysokú mieru identifikácie s podnikom a vysokú výkonnosť celého tímu spoločnosti Sto

Chcete sa dozvedieť viac o Sto?

O ambíciách a realite

Stiahnite si brožúru spoločnosti Sto O ambíciách a realite.


Dozviete sa čo spoločnosť poháňa. Prečo sa radí medzi technologických lídrov v stavebníctve v medzinárodnom meradle. Ako premýšľame nad jednotlivými aspektmi stavby. A tiež prečo si spoločnosť zvolila heslo „Stavať zodpovedne“.


Kontakty

Markéta Maštalířová

Personálne oddelenie


Sto Slovensko, s.r.o

Pribylinska 2
SK-831 04 Bratislava 3

tel.: +421 911 650 114

Voľné pracovné miesta