Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Kto je Sto?

Svetový líder vo fasádach s technológiami budúcnosti

Firma Sto Slovensko, s.r.o. je súčasťou koncernu Sto, ktorý je svetovým lídrom v oblasti kontaktných zatepľovacích systémov.

Súčasťou sortimentu sú aj predsadené odvetrávané systémy, fasádne i interiérové omietky a farby, lepiace a stierkové tmely, dizajnové úpravy stien, systémové riešenia pre podlahy, balkóny a sanáciu betónu. Sto tiež ponúka najčistejšie prírodné materiály pre povrchové úpravy interiérov. Do nášho sortimentu patrí aj množstvo inteligentných riešení akustiky alebo podlahové systémy Sto Cretec.

V širokom sortimente majú svoje nezastupiteľné miesto aj hi-tech výrobky a systémy, ktoré nastavujú odborové štandardy pre inovácie, technický dizajn a udržateľnosť. Základom našej ponuky sú najkvalitnejšie produkty, prvotriedne služby, poradenstvo a individuálny prístup. Sme priamym a kompetentným partnerom pre investorov, realizačné firmy, architektov a projektantov.

Partner, ktorý jedná na priamo

Značka Sto je na trhu stavebných materiálov jedinečná priamym predajom, bez medzistupňu. Medzi nás a investora tak nevstupujú bežné obchodné a distribučné medzičlánky.

Charakteristický je pre nás aj objektový prístup - každej stavbe sa tím našich špecialistov venuje individuálne. Vďaka tomu vieme ponúknuť riešenie na mieru pre všetkých, ktorí finálnu podobu objektu ovplyvňujú - investora, architekta i realizačnú firmu.

Vďaka priamemu predaju je jednoduchá aj logistika dodávok. Vďaka prepracovanému systému doručíme zákazníkovi priamo na stavbu potrebný materiál v rozsahu, kvalite a v termíne, ktorý zodpovedá jeho potrebám.

Prehľad riešení Sto

fasadymenu_1

Fasády

Fasádne povrchové úpravy pre všetky typy budov.

zateplovacisystemymenu_1

Zatepľovacie systémy

Zatepľovacie systémy pre všetky typy budov.

Viac o interiéroch

Interiéry

Vnútorné povrchové úpravy a riešenia pre interiéry.

Akustika

Akustika

Sto ponúka množstvo inteligentných riešení akustiky pre súhru tela, ducha a priestoru.

Viac o podlahových riešeniach

Podlahové systémy

Vezmite to od podlahy. Podlahové systémy Sto Cretec pre akékoľvek priestory.

betonmenu_1

Sanácia betónu

Systém sanácie a údržby betónu so širokou škálou sanačných materiálov pre rôzne namáhané plochy.

Brožúra koncernu Sto

Čo poháňa Sto

O cieľoch a skutočnosti

Považujeme sa za technologického lídra v oblasti príjemného a ekologického stvárnenia obytných stavieb.


Po celom svete. Tento nárok zahŕňa najrôznejšie stránky stavebníctva. A prejavuje sa vo všetkých zložkách nášho podniku. V tejto brožúre sa dozviete, ako tento cieľ premieňame na skutočnosť.

Stiahnite si brožúru

Brožúra fasády prehľad

Stiahnite si informačnú brožúru o fasádnych systémoch a produktoch na fasádu od Sto.


Sto Slovensko, s.r.o

Pribylinska 2
SK-831 04 Bratislava 3

tel.: +421 911 650 114