Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari
Nová farebná vzorkovnica Sto

Nová farebná vzorkovnica Sto

Nová vzorkovnica StoColor System prináša viac ako 1 000 nových farebných odtieňov pre fasády, 225 interiérových odtieňov, viac ako 200 farebných odtieňov pre laky a drevné lazúry a 65 kultúrne a historicky významných farieb.

Udržateľný fasádny systém StoTherm AimS

Udržateľný fasádny systém StoTherm AimS

StoTherm AimS je prvý fasádny izolačný systém, ktorého zložky sú čiastočne založené na obnoviteľných surovinách – až 30 % minerálneho oleja v spojivách bolo nahradených olejom z borovicovej kôry.

Udržateľnosť začína pri balení
Recyklované vedrá pre naše materiály

Udržateľnosť začína pri balení

Odteraz budú najudržateľnejšie výrobky Sto plnené do vedierok, ktoré sú z veľkej časti vyrobené z recyklovaného plastu. Tieto ekologické vedierka sa od obvyklého vzhľadu líšia tmavo šedým okrajom a šedým vnútrom. Sú tak ďalším krokom, ktorý pomáha priemyslu zvládnuť veľkú ekologickú transformáciu nasledujúcich niekoľkých rokov.

Rýchle vyhľadávanie na webe

Sto Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť Sto Slovensko, s.r.o. ponúka široký sortiment zatepľovacích systémov, farby pre fasády a interiéry, fasádnych a interiérových omietok, akustické systémy a omietky či predsadené fasády. Do sortimentu spoločnosti taktiež patria výrobky na povrchové úpravy podláh, ochranu a sanáciu betónu a interiérové zateplenie stien a stropov.


Výrobný program dopĺňa bohatá ponuka služieb, ako sú architektonické návrhy pre fasády a interiéry ColorStudio. Poradenstvo a technická podpora pre investorov a projektantov od prípravy projektu až po jeho realizáciu


Nové moderné kreatívne povrchy fasád si možno prezrieť na webe www.sto.sk/fasady a farebnú paletu vyše 800 odtieňov nájdete vo vzorkovníku StoColor System.

Kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok týkajúcich sa produktov alebo služieb spoločnosti Sto sa na nás neváhajte obrátiť.


Tel.: +421 911 650 114