Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Sto je partnerom Days of Architecture and Design Slovakia 2020

banner_daad_1

Days of Architecture and Design Slovakia (DAAD) je každoročný slovenský festival, oslavujúci architektúru a dizajn. Tento rok sa bude vďaka epidémii Covid-19 celý odohrávať on-line formou a v novom jesennom termíne, ale ani zmena formy a času neovplyvní jeho významné postavenie na súčasnom slovenskom trhu architektúry a dizajnu. Aj preto je Sto partnerom tohto ročníka DAAD, ktorý sa uskutoční od 26. októbra do 1. novembra 2020 v Bratislave.


Centrálou bude moderované vysielací štúdio, rozsiahle slovo bude mať slovenská architektonická tvorba. Štúdio bude dejiskom živých vstupov a diskusií s online sledovaním prostredníctvom linku, zverejneného na internetovej a facebookovej stránke DAAD. Ďalšou novinkou, ktorá reaguje na okolnosti dnešných dní, je pomer zahraničných a domácich spíkrov. Kým po minulé roky sa program DAAD opieral najmä o zahraničných hostí, v roku 2020 bude mať rozsiahle slovo slovenská architektonická tvorba. Vystúpenia, ale aj diskusie budú divákom sprostredkované formou živých vstupov z vysielacieho štúdia alebo prostredníctvom live stream kanálov.


Podrobný program prezentácií, diskusií a ďalších formátov vrátane ďalších informácií o festivale DAAD nájdete webe alebo na facebookovom profile festivalu: