Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

November Talks 2020 začínajú na Zoome vo štvrtok 12. novembra

November Talks 2020

Sto Foundation propaguje vzdelávacie projekty pre študentov architektúry už viac ako 15 rokov. Jednou z hlavných aktivít tejto neziskovej nadácie koncernu Sto sú pravidelné November Talks. Kým štandardne sa tieto novembrové prednášky svetových architektov konajú v univerzitných posluchárňach po celom svete, tento ročník sa uskutoční (vďaka London School of Architecture, londýnskych partnerov nadácie Sto Foundation) formou série on-line prednášok na Zoome.

Prednášky sú prístupné zadarmo, stačí sa len registrovať. Rezervujte si miesto, zúčastnite sa a užite si svoju dávku inšpirácie.

4_3

Indy Johar

Štvrtok 12. novembra, 19:00 hod.

Indy Johar je spoluzakladateľom Architecture 00 a v súčasnosť Dark Matter Labs, laboratória orientovaného na radikálnu prestavbu byrokratickej a inštitucionálnej infraštruktúry našich miest a regiónov.


Rezervácia vstupenky zadarmo tu

5_2

Lesley Lokko


Štvrtok 19. novembra, 19:00 hod.

Lesley Lokko je architektka, akademička a úspešná spisovateľka. V minulosti bola zakladateľkou a riaditeľkou postgraduálnej školy architektúry na univerzite v Johannesburgu, v súčasnej dobe sa sústredí na vznik African Futures Institute, nezávislej školy architektúry v ghanskej metropole Accra.


6_2

Anna Heringer


Štvrtok 26. novembra, 19:00 hod.

Anna Heringer je architektka a čestná profesorka Katedry UNESCO pre hlinené staviteľstvo, stavebné kultúry a udržateľný rozvoj. Anna Heringer sa zameriava na využívanie prírodných stavebných materiálov a od roku 1997 sa aktívne podieľa na rozvojovej spolupráci v Bangladéši.

Rezervácia vstupenky zadarmo tu